.

קול השלווה
מדריך לחיים מוארים

                 ספר חדש משנה את חייהם          של אלפי ישראלים.   

חוסר הקבלה של גלית

עד לפני שלושה חודשים, גלית בת ה- 38 היתה מלאה בכעסים, כעסים על עצמה, על אלוהים ועל כל מי שסביבה. לאורך שנים היא היתה בטוחה כי ככה היא נולדה.

עד אז היא לא ידעה שאצורה בגוף שלה המשוואה: "אין צדק בעולם". וכך היא חיה שנים דרך משוואה זו ובכל מקום שהלכה פגשה חוסר צדק.

חסימה זו התבטאה בכל ההיבטים בחייה, בעבודה היא תמיד חשה שכולם מתקדמים בעבודה חוץ ממנה, במערכות היחסים הזוגיות שלה היא היתה בתחושה מתמדת שבני הזוג שלה תמיד לא בסדר וכל הזמן היא היתה בתחושה שלא שפר עליה מזלה בחיים.

כיום גלית מקבלת את המציאות כפי שהיא, ולוקחת אחריות על חייה.

גלית הבינה את השיעור המופלא שכאשר מפסיקים להיות קורבן של המציאות, מתחילים לקחת אחריות על חיינו ופועלים כדי לקדם את עצמנו בעולם, בתוך נסיבות החיים, יהיו אשר יהיו. 

מה גרם לשינוי?

גלית פגשה אותי במקרה ביוטיוב והחלה לצפות בתכנים שלי בנושאי התפתחות אישית, טיפול בלא מודע וריפוי אנרגטי. באחד התכנים איזכרתי את הספר החדש שלי "קול השלווה" וגלית חשבה לעצמה שזו הזדמנות טובה להכיר אותי קצת יותר לעומק דרך הספר הזה. היא לא דמיינה לרגע שהספר הזה ישנה את חייה.

מהרגע שגלית קיבלה את הספר לידיה היא הצליחה לעזוב אותו ולקחה אותו איתה לכל מקום. הסודות של הספר חלחלו עמוק ללא מודע שלה ושינו את חייה מהקצה אל הקצה.

בזכות סודות אלו גלית הבינה את הדבר החשוב ביותר שאפשר להבין בעולם ההתפתחות האישית - כיצד המציאות פועלת וכיצד היא יכולה להתאים את עצמה לחוקי המציאות ובכך להתחיל לחיות באופן שמיטיב איתה ועם הסביבה שלה. 

מהו הספר "קול השלווה"?

הספר "קול השלווה" מבוסס על דרך המשולש ומהווה מדריך מקיף, המוליך אותך ברכות לעבר הכרת טבעך האמיתי, הוויה טהורה המבקשת להתרחש בעולם מאהבה. 

הספר הינו חלק מתוכנית הריפוי האנרגטי של עמוס חגי בשיטת  "הילינג לייט" והוא מעודד את תהליך הריפוי הטבעי של האדם ואף מאיץ אותו.

הספר מורכב מ- 150 שיעורים בנושאי עומק שונים אשר יעזרו לך לעבור מההשקפה הסובייקטיבית שלך הנובעת מחסימות העבר שלך, לעבר השקפה אובייקטיבית של המציאות כפי שהיא. הוא עושה זאת באמצעות הכוונה בהירה, תרגולים מעשיים, התבוננות ומדיטציה.

הספר ברשתות הספרים סטימצקי וצומת ספרים 

כיצד הספר "קול השלווה" יכול לעזור לך לעשות את השינוי שתמיד רצית?

אז מה אנו הולכים לעבור יחד בספר? הכל כאן למטה:

מדריך מקיף למעבר מאגו לאהבה

הספר מהווה מדריך מעשי לייצר את התנועה העדינה מהאגו הכוזב ותחושת הנפרדות שהוא יוצר, לעבר החוכמה של ראיית המציאות האחדותית באמצעות לימוד, יישום ותרגול.  

ריפוי נושאי עומק אשר בליבת הקיום האנושי

הספר מזמין אתכם לעצור רגע את הלונה פארק של חיי היומיום ו"לסובב את עיניך פנימה". להתחיל להרהר, למדוט ולטפח את התודעה, תהליך שיעזור לך לחיות את חיי היומיום שלך בצורה מיטיבה יותר, הוא עושה זאת באמצעות התבוננות על נושאי ליבה, כמו אהבה, הגשמה עצמית, יחסים, בריאות, משברים, סליחה, הכרת תודה ועוד, אשר מהווים את "הלחם והחמאה" של הקיום האנושי. 

 

להתחיל לשנות ממצב התודעה הנוכחי שלך

ייחודו של הספר הוא בשילוב בין עומק התוכן המועבר בו ובין הקלילות שבה אותו תוכן מונגש הן באמצעות שפה ייחודית והן באמצעות מבנה ייחודי. שילוב זה מאפשר לכם להתחיל לעשות שינוי החל מהמקום שבו אתם נמצאים עכשיו, ללא קשר למצב התודעה שלכם.

קטעים לדוגמא מהספר

כיצד מישל שינתה את חייה בעזרת הספר "קול השלווה"?

"ההקדמה עצמה עשתה לי טוויסטים בראש....הספר הזה הוא על כל הטוב וכל היכולות של האדם...הוא מוציא את כל הטוב שיש בפנים, האנרגיות הנעימות, השלווה...הוא גורם להתנהל בצורה כיפית ונעימה...ממש דרך חיים שלמה שמבוססת על כיף בנשמה."

כיצד שיר שינתה את חייה בעזרת הספר "קול השלווה"?

"ספר שגורם לי לקבל תובנות והחשיבה שלי מסתדרת...יש בו משהו שאי אפשר להתעלם ממנו, משהו אמיתי וכנה שמכניס הרבה אור...גם העברתי את הספר הלאה לאנשים שקרובים אליי ואמרו לי שזה עזר להם...מי שלא קרא את הספר הזה הוא חובה."

הנה הודעת הווטסאפ שגלית שלחה לי כשבוע לאחר שקיבלה את הספר:

הנה הודעת הווטסאפ שמיטל שלחה לי כמה ימים לאחר שקיבלה את הספר:

הנה הודעת הווטסאפ שאבנר שלח לי במהלך קריאתו את הספר:

מהי ההשקעה שלך בספר?

הספר קול השלווה עולה ברשתות הספרים 79 שקלים. ואולם, כעת הוא מושק בהטבה ייחודית ולזמן מוגבל.

עותק בודד - 49.90 שקלים בלבד.

מארז של 3 עותקים - 119.90 שקלים בלבד.

החלטתי להנגיש את הספר במחיר זה כדי לאפשר לאנשים שרוצים לעבור תהליך התפתחות משמעותי ומוכנים להקדיש את זמנם לכך.

ורגע...שכחתי לציין כי ברכישת הספר מקבלים במתנה בונוסים סופר שווים כולל סדנאות דיגיטליות שיעזרו לכם להעצים את תהליך השינוי שלכם (ראו כאן למטה). 

 

כיצד בנוי כל שיעור בספר?

מה המשמעות?

החלק הראשון בכל קטע מוקדש להבנת המשמעות העמוקה של השיעור ובכך מהווה את הלימוד התיאורטי שעליך לעבור כדי לשנות את חייך.

למה חשוב ליישמו?

החלק השני בכל קטע מוקדש להסבר מעמיק למה כדאי ליישם את השיעור בחייך וכיצד חייך ישתנו בעקבות יישום זה.

איך ליישמו בחיינו?

החלק השלישי בכל קטע מזמין אותך לקחת את הלימוד של השיעור ולבטאו הלכה למעשה בחייך דרך תרגול פרקטי והתנסות ישירה.

הנה הודעה נוספת שקיבלתי ממישהי שרכשה את הספר לא מזמן

עוד כמה קטעים מהספר:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.